Журнали

Зарплата та кадрова справа

Зарплата та кадрова справа 22.02.2016

4

Тема номера


29 лютого в розрахунку середнього заробітку за Порядком № 100

У 2016 році 366 календарних днів, бонусний день — 29 лютого. Як це вплине на розрахунок середньої заробітної плати відповідно до Порядку № 100? Давайте розберемося.

Документи та коментарi

Учасники АТО: немає права на підвищену ПСП (c. 5)

(коментар до листа ДФСУ від 21.01.2016 р. № 1091/6/99-99-17-03-03-15)

Катерина Скрипкіна
Розраховуєте відпускні? Врахуйте декретні! (c. 6)

(коментар до листа Мінсоцполітики від 25.12.2015 р. № 1675/13/84-15)

Катерина Скрипкіна

Оплата праці

29 лютого в розрахунку середнього заробітку за Порядком № 100 (c. 8)

У 2016 році 366 календарних днів, бонусний день — 29 лютого. Як це вплине на розрахунок середньої заробітної плати відповідно до Порядку № 100? Давайте розберемося.

Неля Синько

Кадрові питання

Працівник йде на виборну посаду: нюанси звільнення/прийняття після повернення (c. 10)

Вибори в місцеві ради закінчені, народні обранці приступили до виконання своїх обов’язків. Для цього новообраним слугам народу треба звільнитися з попереднього місця роботи (несумісного із службовою діяльні­стю). І ось тут нюанс: такого працівника потрібно звільнити за п. 5 ч. 1 ст. 36 КЗпП. Чому? Відповідь на це і багато інших запитань ви знайдете в нашому матеріалі.

 
Олена Туліна
Гнучкий режим робочого часу: нормативна і методична база (c. 14)

Ковзаючий (гнучкий) графік роботи з середини 80-х років набув помітного поширення в народному господарстві колишнього СРСР. І в наш час застосовується в Україні. Про правове обґрунтування, методичне забезпечення, а також про організацію на підприємстві гнучкого графіку роботи поговоримо в запропонованій статті.

Станіслав Соломонов
Високосний 2016 рік: нюанси розрахунку днів відпустки (c. 17)

2016 рік — високосний. У ньому 366 к. дн. замість 365 к. дн. Як це враховувати при розрахунку кількості календарних днів відпустки, що підлягають компенсації? Цікаво? Давайте дізнаємося.

Олена Усенко

Життєва оповідка

Зайвий день нам працювати… Може, годі вже зітхати? (c. 26)

Ситуація з життя

Сиділи ми якось на «валентина» з колежанками, та ненароком зрозуміли, що на носі весна, а поперед самим носом — 29 лютого! Трапляється таке раз на 4 роки. Здавалося б, ну й що зтого? Але що з ним, з цим зай­вим днем, робити? Взагалі, слід на нього зважати, чи може хай як є? Подумаєш, 1 день! Чи враховувати як робочий, чи як вихідний? А може взагалі всіх засвій рахунок відпустити? Диви, як я гарно придумав! Так і рахувати простіше буде… Треба вивчити це питання допоки ще не настало 29, щоб і помилок не було й у обліку як слід все проведено.

Майстер-кадр

Неповний робочий час: легальний спосіб зекономити на оплаті праці (c. 27)

У мене міні-станція техобслуговування з невеликим штатом співробітників. До квітня на фірмі зазвичай «не сезон», через що фінансова ситуація залишає бажати кращого. Сів підраховувати варіанти, як же зекономити у важкий період? Виявилось, що це не така вже й проста справа. «Зачепився» за ідею неповного робочого часу. Ділюся міркуваннями.

Архiв номерiв

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку